![Skärmavbild 2019-10-13 kl. 06.04.48 Skärmavbild kl](https://www.lenaholfve.se/wp-content/uploads/2019/10/Skärmavbild-2019-10-13-kl.-06.04.48.png)
-i dessa hitta på och kämpatider där vi kan förvänta oss väldigt mycket drama. Jag lär nog inte chockas därför att jag har skrivit ner en handlingsplan som iscensätts så snart det händer något megastort.
Energimässigt är det så att vi drar till oss det vi manifesterar, tänker, och det upplever jag nog att jag har sett under mitt liv att så är det. Det här är ett av svenskarnas största problem att kunskapen; Som du ropar får du svar, är förlorad.
Medan väst debatterar handlar öst, och de är nu inne på i princip det 60:e året…
Kina och Afrika ämnar lösa livsmedelsproblemet som uppstår i och med solar minimum.
Jag satte upp mål igår, ljudteknikern / rockkungen var enormt trevlig och snäll, och vi gjorde ett kort prov, han behövde det för att ställa in min röst, och vi bandar ”Botten upp” den 9 december.
Han skulle spela i Tyskland först nu. Rockkungen är snäll för han vill ha 4000:- för precis hela produktionen, han är ändå arbetsnarkoman sa han, och den boken lär hålla i 30 år till, no problem.
Så är det, man lär överleva turbulenserna framöver bäst genom att sätta upp mål, och låt dig inte distraheras sen av dramafolk. Människan har alltid löst sina, problem. Alltid. Nu har jag ett år på mig att lösa mitt; inkomsten måste upp för annars får jag inte permit i TRNC.
Lämna ett svar